Yhteystiedot

Wulff Innovaatiot
Manttaalitie 12
01530 Vantaa
p. 0300 870 405
myynti@wulffinnovaatiot.fi

Laskutusosoite:

Wulff Oy Ab
PL 798
00026 BASWARE


Wulffilta saat aina asiantuntevaa ja henkilökohtaista palvelua. Jos et tavoita heti omaa alueellista yhteyshenkilöäsi, soittaa hän sinulle mielellään takaisin heti vapauduttuaan. Saat henkilökohtaista palvelua mm. tilauksiin ja laskutukseen liittyen myös asiakaspalvelustamme 0300 870 405 (0,78 eur/min + pvm). Oman yhteyshenkilösi tavoitat nopeasti myös lähettämällä soittopyynnön tekstiviestinä tai sähköpostina.

Pohjois-Suomi

ari_alaniemi

Ari Alaniemi
aluemyyntipäällikkö
p. 0400 676 596
ari.alaniemi@wulff.fi
Rovaniemi, Kemi, Tornio, Kuusamo

Pohjanmaa

ville_haka

Ville Haka
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 776 815
ville.haka@wulff.fi  
Vaasa-Kokkola


Itä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

juho_kauppinen

Juho Kauppinen
aluemyyntipäällikkö
p. 0400 577 977
juho.kauppinen@wulff.fi
Kuopio, Joensuu

Pekka Kautto
asiakkuuspäällikkö
p. 044 726 6077
pekka.kautto@wulff.fi
Mikkeli, Lappeenranta, Kotka

Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Päijät-Häme

eero_seppanen

Eero Seppänen
myyntipäällikkö
p. 0400 731 676
eero.seppanen@wulff.fi
Tampere, Hämeenlinna

henni_siltanen

Henni Siltanen
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 798 695
henni.siltanen@wulff.fi 
Lahti, Kouvola, Mäntsälä, Hyvinkää

Varsinais-Suomi

lasse_eloranta

Lasse Eloranta
myyntijohtaja
p. 040 722 2300
lasse.eloranta@wulff.fi
Turku, Salo, Rauma, Loimaa

Satakunta

Seppo Jokinen
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 560 118
seppo.jokinen@wulff.fi
Vaasa, Seinäjoki

Satakunta ja Uusimaa

Mikko Lehtonen
myyntipäällikkö
p. 0400 771 890
mikko.lehtonen@wulff.fi
Pori, Sastamala, Forssa, Kaarina, Kemiönsaari

Uusimaa

jyri_kaarlela
Jyri Kaarlela
myyntipäällikkö
p. 040 525 9230
jyri.kaarlela@wulff.fi 
Lohja, Vihti, Nurmijärvi
mika_vesanen
Mika Vesanen
tuote- ja kehitysjohtaja 
p. 040 072 5109
mika.vesanen@wulff.fi 
pk-seutu
terhi_vilja
Terhi Vilja
myyntipäällikkö
p. 040 838 8998
terhi.vilja@wulff.fi 
Itä-Helsinki, Porvoo, Loviisa
Sari Viljakainen
asiakkuuspäällikkö
p. 040 518 9177
Vantaa, Tuusula, Kerava, Järvenpää, Itä-Uusimaa 




Wulff Print

Jarkko Vehviläinen
myyntipäällikkö
p. 0500 606 742
jarkko.vehvilainen@wulff.fi
Unibind (teollisuus) 



Jari Aaltonen

asiantuntija / LFP Expert
p. 045 635 3350
jari.aaltonen@wulff.fi
Epson ProFocus -jälleenmyynti

TheMagicTouch

jarkko_vehvilainen
Jarkko Vehviläinen
myyntipäällikkö
p. 0500 606 742
jarkko.vehvilainen@wulff.fi