Yhteystiedot

Wulff Innovaatiot
Manttaalitie 12
01530 Vantaa
p. 0300 870 405
myynti@wulffinnovaatiot.fi

Laskutusosoite:

Wulff Oy Ab
PL 798
00026 BASWARE


Wulffilta saat aina asiantuntevaa ja henkilökohtaista palvelua. Jos et tavoita heti omaa alueellista yhteyshenkilöäsi, soittaa hän sinulle mielellään takaisin heti vapauduttuaan. Saat henkilökohtaista palvelua mm. tilauksiin ja laskutukseen liittyen myös asiakaspalvelustamme 0300 870 405 (0,78 eur/min + pvm). Oman yhteyshenkilösi tavoitat nopeasti myös lähettämällä soittopyynnön tekstiviestinä tai sähköpostina.

Pohjois-Suomi

ari_alaniemi

Ari Alaniemi
aluemyyntipäällikkö
p. 0400 676 596
ari.alaniemi@wulff.fi
Rovaniemi, Kemi, Tornio, Kuusamo

Pohjanmaa

lasse_eloranta

Lasse Eloranta
myyntijohtaja
p. 040 722 2300
lasse.eloranta@wulff.fi
Pohjois-Pohjanmaa, Kokkola, Pietarsaari, Ahvenanmaa

Itä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

juho_kauppinen

Juho Kauppinen
aluemyyntipäällikkö
p. 0400 577 977
juho.kauppinen@wulff.fi
Kuopio, Joensuu

Pekka Kautto
asiakkuuspäällikkö
p. 044 726 6077
pekka.kautto@wulff.fi
Mikkeli, Lappeenranta, Kotka

Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Päijät-Häme

eero_seppanen

Eero Seppänen
myyntipäällikkö
p. 0400 731 676
eero.seppanen@wulff.fi
Tampere, Hämeenlinna

henni_siltanen

Henni Siltanen
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 798 695
henni.siltanen@wulff.fi 
Lahti

Varsinais-Suomi

lasse_eloranta

Lasse Eloranta
myyntijohtaja
p. 040 722 2300
lasse.eloranta@wulff.fi
Turku, Salo, Rauma, Loimaa

Satakunta

Seppo Jokinen
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 560 118
seppo.jokinen@wulff.fi
Vaasa, Ikaalinen, Ahvenanmaa

Satakunta ja Uusimaa

Mikko Lehtonen
myyntipäällikkö
p. 0400 771 890
mikko.lehtonen@wulff.fi
Pori, Huittinen, Forssan seutu, Espoo-Kauniainen

Uusimaa

Jyri Kaarlela
myyntipäällikkö
p. 040 525 9230
jyri.kaarlela@wulff.fi
Lohja, Vihti, Nurmijärvi, Hyvinkää, Mäntsälä

wulff_innovaatiot_atte_palonen

Mika Vesanen
kehitysjohtaja
p. 040 072 5109
mika.vesanen@wulff.fi
pk-seutu

terhi_vilja

Terhi Vilja
myyntipäällikkö
p. 040 838 8998
terhi.vilja@wulff.fi
pk-seutu

lea_tuominen

Lea Tuominen
asiakkuuspäällikkö
p. 040 518 9177
lea.tuominen@wulff.fi
Vantaa, Tuusula, Kerava, Järvenpää


Wulff Print

Jarkko Vehviläinen
myyntipäällikkö
p. 0500 606 742
jarkko.vehvilainen@wulff.fi
Unibind (teollisuus) 



Jari Aaltonen

myyntipäällikkö
p. 045 635 3350
jari.aaltonen@wulff.fi
Epson ProFocus -jälleenmyynti

TheMagicTouch

jarkko_vehvilainen
Jarkko Vehviläinen
myyntipäällikkö
p. 0500 606 742
jarkko.vehvilainen@wulff.fi