Yhteystiedot

Wulff Innovaatiot
Kilonkartanontie 3
02610 Espoo

p. 0300 870 405
myynti@wulffinnovaatiot.fi

Laskutusosoite:

WULFF OY AB
(y-tunnus 1794238-7)

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003717942387
Operaattori: BAWCFI22

Sähköpostitse toimitettavat laskut
wulff.invoices@pdf.basware.com

Wulffilta saat aina asiantuntevaa ja henkilökohtaista palvelua. Jos et tavoita heti omaa alueellista yhteyshenkilöäsi, soittaa hän sinulle mielellään takaisin heti vapauduttuaan. Saat henkilökohtaista palvelua mm. tilauksiin ja laskutukseen liittyen myös asiakaspalvelustamme 0300 870 405 (0,78 eur/min + pvm). Oman yhteyshenkilösi tavoitat nopeasti myös lähettämällä soittopyynnön tekstiviestinä tai sähköpostina.

 

Pohjois-Suomi

Ari Alaniemi

aluemyyntipäällikkö
p. 0400 676 596
ari.alaniemi@wulff.fi
Rovaniemi, Kemi, Tornio, Kuusamo

Pohjanmaa

Juuso Repo
asiakkuuspäällikkö
p. 0400 776 815
Kokkola, Ylivieska, Haapajärvi, Alajärvi, Lapua
Seppo Jokinen

asiakkuuspäällikkö
p. 0400 560 118
seppo.jokinen@wulff.fi
Vaasa, Seinäjoki

Arto Moilanen

asiakkuuspäällikkö
p. 0447 348 575
arto.moilanen@wulff.fi 
Oulu, Kajaani

Itä-Suomi ja Kaakkois-Suomi

Jussi Helkala

asiakkuuspäällikkö
p. 044 726 6077
jussi.helkala@wulff.fi
Mikkeli, Lappeenranta, Kotka

Juho Kauppinen

aluemyyntipäällikkö
p. 0400 577 977
juho.kauppinen@wulff.fi
Kuopio, Joensuu

Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Mikko Lehtonen

myyntipäällikkö
p. 0400 771 890
mikko.lehtonen@wulff.fi
Pori, Sastamala, Forssa, Kaarina, Kemiönsaari, Parainen

Henni Siltanen

asiakkuuspäällikkö
p. 0400 798 695
henni.siltanen@wulff.fi 
Lahti, Kouvola, Mäntsälä, Hyvinkää

Eero Seppänen

myyntipäällikkö
p. 0400 731 676
eero.seppanen@wulff.fi
Tampere, Hämeenlinna

Varsinais-Suomi

Mikko Lehtonen

myyntipäällikkö
p. 0400 771 890
mikko.lehtonen@wulff.fi
Pori, Sastamala, Forssa, Kaarina, Kemiönsaari, Parainen

Lasse Eloranta

myyntijohtaja
p. 040 722 2300
lasse.eloranta@wulff.fi
Turku, Salo, Rauma, Loimaa

Satakunta

Mikko Lehtonen

myyntipäällikkö
p. 0400 771 890
mikko.lehtonen@wulff.fi
Pori, Sastamala, Forssa, Kaarina, Kemiönsaari, Parainen

Uusimaa

Sari Viljakainen
asiakkuuspäällikkö
p. 040 518 9177
Vantaa, Tuusula, Kerava, Järvenpää, Itä-Uusimaa
Terhi Vilja

myyntipäällikkö
p. 040 838 8998
terhi.vilja@wulff.fi
Itä-Helsinki, Porvoo, Loviisa

Mika Vesanen

tuote- ja kehitysjohtaja
p. 040 072 5109
mika.vesanen@wulff.fi
myynti pk-seutu

Jani Pitkänen

Jani Pitkänen

asiakkuuspäällikkö
p. +358 41 7325354
jani.pitkanen@wulff.fi

Espoo, Lohja, Vihti, Nurmijärvi, Kirkkonummi, Siuntio, Raasepori, Hanko, Inkoo

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ